*Dotazy, oznamy a příkazy*

On byl novej rok? - OZNAM

1. ledna 2015 v 23:58 | Rin-kun
A je to tu, Rin-kun zase zaspal. Ale tak Vánoce jako ještě ok, ale prostě ten Novej rok mi nějak proplul mezi prsty. Když mi matka v poledne oznámila, že je Silvestr, byl jsem naprosto v šoku, ale fakt... jak jsou prázdniny, já ztrácím pojem o datech a dnech, takže jsem vážně netušil, že je 31. o.o
Večer si povídám, co je vlastně za den? Pondělí či úterý mám pocit, že? Ona středa a to už byl večer, skoro čtvrtek. Kurva, kde jsou prázdniny!!! Já měl zatím jen tři dny prázdnin i s dneškem, jinak jsem vůbec neměl na sebe čas, navíc dnešek jsem tak nějak promrhal, ani nevím, co jsem dělal. Bože, bože, bože... čas je proti mně.
Ale teď k hlavnímu tématu... je nový rok... jak jsem tímto šokem zjistil, nyní se píše rok 2015. Jak jsem Silvestra oslavil? Sedl jsem k pc a dokoukal zbytek Kuroko no Basket a zkoukl celou Amnesii. To nejlepší, co jsem mohl udělat :3 . Pak tedy "pojďte dolů! za chvíli je odpočet!" odpočet, přípitek a petardy. Během petardění přišla ke vratům Awi se Skautem a ať jdu ven, tak jsem tedy šel. Spíš jsem si užil rozhovor u dveří, než cestu... prostě je s nimi sranda, ale dokážeš ji vztřebat jen, když tě od nich dělí nějaká překážka, například vrata, aby se tě nemohli dotýkat a celkově se tak cítíš bezpečněji o___o . Ne, mám je rád. Ve znamení nového roku jsme se Skautem založili na awisčátka. Bude jich 14, sedm ode mě a sedm od Skauta (jo prostě chudák Awi xDD).
Pokud máte návrhy na jména, sem s nimi, stejně je pak se Skautem sníme, ale alespoň na tu chvilku xDD (vůbec nejsem jako můj bráška, který snědl devět z deseti selat, která mu jeho uke porodil xD).
Koukám, že všichni si dávají nějaká předsevzetí... já nevím, já bych je stejně nedodržel, jsem línej. Ale tak mohl bych se více věnovat blogu/blogům, dávat častěji spamy na fb stránkách včas, ještě víc se snažit prorazit bariéru, která mi brání dokončovat příběhy, méně utíkat před lidmi na srazech, našetřit konečně na cosplay Mikaze Aie, víc sledovat anime a rozhodnout se konečně, koho z KnB mám nejraději o__o Rád bych se tu rozepsal o své situaci, ale to můžu udělat do jiného článku, protože pak už by tohle patřilo spíše do *Kecy draka v kleci* -___- .
Prostě předsevzetí tak napůl vím, ale neříkám, že splním xD. Proč? Protože já líný, já jako Murasakibara xDD (jo budu muset napsat ten článek o mé KnB trabli, protože to prostě chci někomu vyprávět XD).
Tak tedy Happy New Year 2015!!!


Jakože byly Vánoce co? - OZNAM

28. prosince 2014 v 23:25 | Rin-kun
Jo patří to mezi *Dotazy, oznamy a příkazy* jelikož je to oznam. Ne neoznamuji vám, že byly Vánoce, to víte lépe než já (jo já je zmeškal, sorry, Vánoce = vela hoven a keine Zeit -___- )
Takže trochu velmi pozdě hezké svátky, spíše už jen zbytky prázdnin. Jakože já ještě prázdniny vůbec neměl, tedy pokud prázdniny znamenají odpočinek, jsem zlikvidovaný -____- fuck it.
Tak jakože jen jsem nechtěl být nezdvořilý o__o
Nevím, co vám říct!!!
FUCK IT!!!
Ne já nějak nemám slova, fakt -___- no co se dá dělat... Hele fakt si to užijte a odpočiňte si (ne jako já -_-) Mějte se rádi a do dalších Vánoc nashledanou xDD
*
*
*
Ne dělám si srandu xDD ještě vás musím otravovat s jednou hrou a pak musím začít být zas trochu aktivní, už jen proto, že mám nové/první SBčko...
... aj no jo!!! ARIGATO! Děkuji, Yukísku za spřátelení ^-^ zasloužil by sis kuřátko.
No dobře už melu blbosti. Prostě víte, co jsem chtěl říct a zatím Smějící se


Nové rubriky

29. listopadu 2014 v 21:37 | Rin-kun
Čaute, tak jako jo, vymyslel jsem new rubriky. Jednu už rovnou využívám.
"Dotazy, oznamy a příkazy" dotazy --> když se budu potřebovat na něco moc "důležitého" zeptat, oznamy --> když pro vás budu mít moc "důležité" informace a příkazy --> protože prostě jsem váš král Úžasný má dcera budoucí monarcha a bratr božský démon, tak bacha na mě XDD
"Hej vy, pojďte hrát hry" no prostě občas někde mám nějaké hry a už nevím, jak je zveřejnit.
Takže rovnou tuhle rubrku plně využiju:
dotaz: Co vy na to? Líbí?
oznam: Mám nové rubriky, hej XD
příkaz: Prostě se vám to líbí a ty hry budete hrát povinně Úžasný
Like a boss Úžasný
Zatím Smějící se


 
 

Reklama