Zas nějakej výkec

24. listopadu 2014 v 22:25 | Rin-kun |  *Kecy draka v kleci*
Tak jsem dlouho nenapsal ani ťuk, co? Ale tak kdo by ty moje kecy taky furt poslouchal, že? Ani nevím, co vám říct... stalo se toho tolik a nic... všechny jsem zklamal... a prostě... no to je fuk.
Jakože tenhle týden peču z vysoka na všechno. Nebaví mě to. Rád bych jakože něco napsal, ale nějak nevím co XD . Tak byl jsem na Berounském otaku srazu 2, byl super...
Všimli jste si někdy, jak je ten svět malej? Jakože totálně. Jsem tak trochu vyzkoumal, že všechny moje milovaný písničky z anime zpívá jeden a tentýž zpěvák o_o .
1) Uta no Prince-sama - nevím, jestli víte, ale prostě žobuju Natsukiho zpěv a jeho písnička Orion de SHOUT OUT je podle mě asi ta nejlepší v celém UtaPri... zpěvák, který dabuje a zpívá Natsukiho/Satsukiho je Kishō Taniyama.
2) Togainu no chi - ten opening je jedna z mých nejoblíbenějších písniček vůbec... jde o písničku Rose-hip Bullet od skupiny Granrodeo.
3) Kuroko no Basket - bezesporu skvělý opening... nikdy by mě však nenapadlo, že i zde jde o skupinu Granrodeo o.o a samozřejmě zpěvákem Granrodeo není nikdo jiný než Kishō Taniyama.
- Jakože on je upe všude, když se tak koukám XDD Tohle jsou jen tři věci, které mě překvapily, protože jsem to nečekal a protože ty písničky nehorázně zbožňuju. Asi začnu toho týpka totálně milovat :3
- No tak jako i tak už je to dlouhý, tak to zas raději ukončíme XD

(Tak jakože pro představu pro ty, co neví, o kom je řeč, určitě se tu najde minimálně jedna postava, kterou znáte)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama